Üretim

DOKUMA

Barakfakih organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda son teknoloji üretim parkurumuzda günlük 40-50 bin metre kumaş dokuma kapasitesine sahibiz.
Sürdürülebilir üretim anlayışıyla daha az enerji ile daha fazla üretim sağlamak üzere makine parkurumuzu her geçen gün geliştiriyor ve değiştiriyoruz.
Tasarım ve geliştirme departmanımızda, uzman kadromuz ile değişen  modaya uyum sağlayarak müşteri beklentilerimize en hızlı şekilde karşılık vermekteyiz. Her yıl 4 ana koleksiyon ve ara tasarımlarımızı katılım sağladığımız fuarlarda müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

BOYAHANE

Müşteri gereklilikleri ve hassasiyetini ön planda tuttuğumuz boyahanemizde tam otomasyon sistemi ile kaliteli, hızlı ve her aşamada izlenebilir üretim sunmaktayız.
Gelişmiş makine parkurumuz ve deneyimli kadromuz ile inceltmeli kumaş üretiminde ülkemizde öncülük etmekle birlikte tamamiyle yerli üretimimiz ile sektördeki ithal kumaşlar  ile yarışmaktayız.
Inditex grubunun denetimlerinde tüm gereklilikleri sağlayabilen işletmemiz Yeşil Boyahane ünvanını alarak Dünya üzerinde sayılı boyahaneler içerisine girmiştir.
Çevreci üretim anlayışını benimseyen işletmemiz 2017 yılında Bursa’nın Çevreci Tesisi ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Sitemizde size en iyi hizmeti sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.